Великолюбінська громада
Львівська область, Львівський район

Повідомлення про оприлюднення проекту детального плану території (ДПТ) та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

Дата: 11.04.2024 09:30
Кількість переглядів: 77

Фото без опису

  1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту

Детальний план території земельної ділянки, площею 1,6657 га, що розташована на території Великолюбінської селищної ради, поза межами населеного пункту с. Коропуж Львівського району Львівської області кадастровий номер 4620984500:24:000:0139 зі зміною цільового призначення із «03.10 для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку» у землі сільськогосподарського призначення «01.13 для іншого сільськогосподарського призначення».

Проєктними рішеннями ДПТ передбачено будівництво підприємства по переробці с/г продукції, складу для зберігання с/г продукції, будівлі для зберігання с/г техніки, будівля охорони, локальних очисних споруд, автостоянки для тимчасового зберігання легкових автомобілів, автостоянки для тимчасового зберігання вантажних автомобілів.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Великолюбінська селищна рада Львівського району Львівської області

3) Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій та зауважень у процесі здійснення СЕО здійснюється відповідно до ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», а саме:

а) дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення:

30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 11.04.2024 року до 13.05.2024 року.

б) способи участі громадськості:

надання пропозицій і зауважень до закінчення терміну громадського обговорення на поштову адресу:

Великолюбінська селищна рада Львівського району Львівської області (81555, Львівська обл., Львівський р-н, смт Великий Любінь, вул. Львівська, буд. 74).

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

13.05.2024 року о 12:00 год. в приміщенні Великолюбінської селищної ради Львівського району Львівської області (81555, Львівська обл., Львівський р-н, смт Великий Любінь, вул. Львівська, буд. 74).

г) Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Великолюбінська селищна рада Львівського району Львівської області (81555, Львівська обл., Львівський р-н, смт Великий Любінь, вул. Львівська, буд. 74).

Адреса сайту: https://velykolubinska-gromada.gov.ua/

ґ) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Великолюбінська селищна рада Львівського району Львівської області (81555, Львівська обл., Львівський р-н, смт Великий Любінь, вул. Львівська, буд. 74), ел. адреса: lubin_velyky@ukr.net. Строки подання зауважень та пропозицій – з 11.04.2024 року до 13.05.2024 року.

д) Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Великолюбінська селищна рада Львівського району Львівської області (81555, Львівська обл., Львівський р-н, смт Великий Любінь, вул. Львівська, буд. 74).

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування

Не передбачена.

 

Звіт про стратегічну екологічну оцінку детального плану території земельної ділянки

⇒ Графічні матеріали містобудівної документації

Детальний план території земельної ділянки

Землевпорядна частина


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень