Зустрічі та робота з учнями КЗ ЛОР «Великолюбінського БНРЦ»

Дата: 18.04.2024 12:44

Працівниками Служби у справах дітей Великолюбінської селищної ради та офіцером громади СВГ ВП Львівського районного управління поліції №2 ГУНП у Львівській області Тарасом Оленичем з метою обговорення найбільш актуальних тем проведено зустрічі з учнями КЗ ЛОР «Великолюбінського БНРЦ» на тему:

- булінг у дитячому середовищі: причини, наслідки та шляхи його подолання

- шкідливість впливу алкоголю та куріння на організм дитини

Мета проведення уроку:

з’ясувати поняття булінгу, ознайомити з його видами та ознаками, формувати нетерпимість до проявів агресії, розвивати співчутливе ставлення до жертв насилля, навички надання та отримання допомоги, вчити розв’язувати конфліктні ситуації без застосування психологічного та фізичного насилля;

переконати учнів у недопустимості вживання алкоголю та тютюну, визначити основні шляхи профілактики, розвивати в учнів уміння самостійно здобувати знання з різних джерел інформації щодо шкідливості впливу на організм тютюну та алкоголю.