Правила поведінки під час купання на водоймах

Дата: 25.04.2024 17:33

Шановні громадяни! Звертаємося до вас із застереженням бути вкрай обережними під час відпочинку на воді, щоб він був для вас і ваших дітей вдалим, весь час суворо дотримуйтеся порад рятувальників!

Правила поведінки під час купання у водоймах:

• забороняється купатися в місцях, які не визначені місцевими органами виконавчої влади та не обладнані для купання людей;

• не заходити у воду в нетверезому стані;

• забороняється заходити глибше, ніж по пояс, людям, які не вміють плавати;

• не залишати малолітніх дітей без нагляду дорослих, тому що їхня поведінка у воді непередбачувана;

• уникайте води із швидкою течією;

• купаючись на «дикому пляжі» чи у незнайомому місці, – не пірнайте з берега, гірки, дерева;

• у воду слід входити неспішно, обережно пробуючи дно ногою;

• купатися краще там, де є рятувальні служби;

• утримуйтеся від далеких запливів: переохолодження – головна причина трагічних випадків. На рівнинних річках є багато ям і вирів. Вони підступно зустрічаються біля піщаних кос, під берегом, де особливо полюбляють купатися діти.