Низький уклін тобі, Герою! Світла та вічна пам’ять!

Дата: 01.05.2024 09:44

Сьогодні, 1 травня, минають другі роковини загибелі захисника України, хороброго воїна Олександра Ременяка (05.11.1969 – 01.05.2022)

Герой віддав своє життя, захищаючи нашу землю від ворожої московської навали. Обірвалося життя справжнього патріота, надзвичайної та світлої людини, Воїна, який сумлінно виконував свій громадянський і військовий обов’язок, виявив стійкість і мужність у цій безжальній боротьбі.

З першого дня повномасштабного вторгнення Олександр Ременяк очолив місцеву ТРО та добровольцем пішов у військкомат. Після навчання та підготовки, був призначений навідником гармати САУ 2с1 «Гвоздика» артилерійської групи у складі 63 бригади, 38 дивізіону, 3 батареї.

53-річний Олександр Іванович Ременяк загинув 1 травня 2022 року в районі с. Білозірка, що на Миколаївщині.

Воїн нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Пам’ятаймо про його жертовність.
Схилімо голови в пошані, він віддав своє життя за нас…
Вшануймо пам’ять Героя вдячним словом та молитвою.

Низький уклін тобі, Герою!
Світла та вічна пам’ять!