Фінальні районні змагання з футзалу в рамках проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги. Пліч-о-пліч»

Дата: 15.05.2024 17:10

15 травня 2024 року стадіон «Верес» у смт Великий Любінь став ареною захопливих футбольних баталій – тут відбулися фінальні районні змагання з футзалу в рамках проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги. Пліч-о-пліч».

Участь у змаганнях взяли чотири команди-переможці зональних змагань:

• Зона А – Добросинсько-Магерівська ТГ
  • Зона Б – Великолюбінська ТГ
  • Зона В – Перемишлянська ТГ
  • Зона Г – Солонківська ТГ

Команди показали відмінну майстерність, фізичну готовність та волю до перемоги. А кожен поєдинок запам’ятався азартною, але дружньою боротьбою. Юні спортсмени відзначилися  безліччю  напружених і захопливих моментів та цікавою грою.

За результатами ігор:

переможцем стала команда Солонківської ТГ,
друге місце посіла команда  Добросинсько-Магерівської ТГ,
третє – команда Великолюбінської ТГ,
четверте – команда Перемишлянської ТГ.

З вітальним словом до учасників змагань звернулася Ольга Калиновська  – головний спеціаліст відділу освіти Львівської районної військової адміністрації.

Кубками та медалями переможців нагороджували: Тетяна Дудок – в. о. начальника відділу з гуманітарних питань, Мартиняк Зоряна – спеціаліст І категорії та Павло Стахів – заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Вітаємо юних спортсменів та бажаємо не зупинятися на досягнутому, нових перемог і сильного командного духу!

Дякуємо всім, хто долучився до організації та проведення змагань, а також нашим захисникам за можливість жити, творити та змагатися.

Нехай спорт завжди буде рушійною силою до нових вершин, а наша єдність та сила допоможуть нам здолати будь-які перешкоди!

#плічопліч #разомпереможемо #шкільніліги #scl #scl_zhytomyrregion