Великолюбінська громада
Львівська область, Львівський район

Відкрили меморіальну дошку загиблому Герою Олегу Мазуру

Дата: 21.05.2024 15:26
Кількість переглядів: 150

Фото без опису

Відкриття меморіальної дошки в пам'ять про Олега Мазура, відбулося 19 травня – у другі роковини загибелі мужнього воїна. Меморіальну таблицю встановили на будинку, що на вул. Кавалерідзе у м. Львів, де жив полеглий воїн.

Скорботною хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героя та всіх загиблих захисників України. Почесне право відкрити меморіальну дошку було надано матерія Героя – Марії Цигіль, яка була ініціатором її встановлення. Освятили пам’ятний знак о. Роман та о. Степан.

Фото без опису

Наприкінці заходу присутні поклали квіти до меморіальної дошки. На могилі Героя також відбулася поминальна панахида.

Фото без опису

Фото без опису

Олег Мазур народився 13 травня 1996 року у с. Піски. Закінчив дитячо-юнацьку спортивну школу «Карпати» №73. Потім навчався у Львівському державному університеті фізичної культури. Був спортсменом, займався футболом.

У 20-ти річному віці вступив до лав ЗСУ у складі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади. Був учасником АТО.

У 2019-му році став розвідником-снайпером 132-го окремого розвідувального батальйону Десантно-штурмових військ ЗСУ. За зразкову службу у Збройних Силах України Олега Мазура нагороджували численними грамотами та подяками.

Загинув Олег Мазур 19 травня 2022 р. у бою в Ізюмському районі на Харківщині – група потрапила у засідку, і він собою прикрив відхід товаришів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень