На Львівщині триває робота регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу»

На Львівщині й надалі активно функціонує регіональна платформа «Діалог влади та бізнесу» — ініціатива Президента України Володимира Зеленського, спрямована на забезпечення відкритої комунікації між підприємцями та органами влади.
Платформа покликана оперативно реагувати на нагальні виклики бізнесу, створювати сприятливі умови для розвитку економіки, залучення інвестицій, відкриття нових підприємств та розширення існуючих виробництв. Її діяльність також сприяє збільшенню надходжень до місцевих бюджетів та формуванню партнерської взаємодії між владою та бізнес-спільнотою.
Інформуємо, що 26 листопада 2025 року о 14:00 відбудеться онлайн-нарада, під час якої буде презентовано платформу «Пульс» — інструмент для ще ефективнішої взаємодії та комунікації.
Для участі у нараді необхідно пройти попередню реєстрацію за посиланням:
https://forms.gle/NiAXnfcJJu7K7kft8
Реєстрація триватиме до 10:00 25 листопада 2025 року.
Запрошуємо всіх зацікавлених представників бізнесу долучатися та брати активну участь у формуванні сучасної економічної політики регіону.




