ВІТАННЯ

21 лютого – Міжнародний День рідної мови

Рідна мова є важливим елементом культурної та національної свідомості людини. Вона не просто засіб спілкування, а історія народу, його світогляд. Вона є найсильнішим інструментом збереження і розвитку нашого матеріального й духовного спадку.

07:54:32 21.02.2023

19 лютого - 31-ша річниця затвердження Державного гербу України.

19 лютого 1992 року, Верховна Рада України затвердила тризуб як Малий герб України, визначаючи його головним елементом великого Державного Герба України. Ним став золотий Тризуб на синьому щиті — національний символ українців часів визвольних змагань XX століття.

07:57:11 20.02.2023

З Днем усиновлення!

30 вересня День святих Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії. Саме в цей день в нашій державі відзначається День усиновлення. Цей день символізує милосердя, сподівання та надію людини на краще життя, а дитині, яка залишилася без підтримки найрідніших людей – усиновлення, опікунство, наставництво дарує затишок, любов та турботу.

07:31:50 30.09.2022