Військовослужбовця ЗСУ Степана СОЛОВІЯ посмертно нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня

Дата: 20.03.2024 16:36

Указом Президента України від 16 жовтня 2023 року військовослужбовця ЗСУ Степана СОЛОВІЯ посмертно нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Сьогодні, 20 березня, Лесі Михайлівні Соловій, матері загиблого Героя, вручив відзнаку представник Першого відділу Львівського РТЦК та СП – Городок.

Степан Соловій (02.04.1993 р. н.), мешканець Великого Любеня, загинув у бою за Україну її свободу і незалежність 18 серпня 2023 року під час обстрілу поблизу н. п. Іванівське Донецької області, отримавши поранення несумісні з життям.