Дата: від до Скинути

З 11 липня заборонено куріння у громадських місцях: які штрафи передбачені порушникам?

Сьогодні, 11 липня, в Україні починає діяти заборона про куріння в громадських місцях. Серед нових норм – заборона електронних сигарет та кальянів у приміщеннях та громадських місцях та закриття всіх курилок у приміщеннях на підприємствах.

12:55 11.07.2022

Концерт з нагоди Дня захисників і захисниць України та Дня Українського козацтва

14 жовтня, у світлий День Покрови Пресвятої Богородиці, у актовому КЗ «ВЕЛИКОЛЮБІНСЬКА ДИТЯЧА МИСТЕЦЬКА ШКОЛА відбувся святковий концерт з нагоди Дня захисників і захисниць України та Дня Українського козацтва

16:01 21.10.2021

У Ювілейному X Конгресі - «Місто і регіон 2030»   Люблін Польща, бере участь Буняк Святослав Степанович  представник Великолюбінської територіальної громади

У Ювілейному X Конгресі - «Місто і регіон 2030» Люблін Польща, бере участь Буняк Святослав Степанович представник Великолюбінської територіальної громади

Ювілейний X Конгрес - «Місто і регіон 2030».  Конгрес  проходить 5-7 жовтня 2021 року в гібридному форматі (учасники в Любліні та онлайн), з синхронним перекладом на польську, російську та англійську мови. Протягом трьох днів Конгресу відбудуться численні панельні дискусії, семінари, навчальні візити та культурні заходи. Основні обговорення будуть стосуватися участі жителів у прийнятті спільних рішень про розвиток міського простору, ролі самоврядування у підтримці сучасного підприємництва, функціонування місцевої демократії, засобів масової інформації та культурного сектора в постпандеміческой реальності. В якості майбутньої Європейської молодіжної столиці 2023, ми розглянемо питання, як враховувати перспективу дітей і молоді при розробці місцевих стратегій і політик.

16:50 05.10.2021

Благодійна допомога!

20 вересня здійснили соціальний візит в с. Малий Любінь в сім'ю Кринських, яка перебуває в складних життєвих обставинах. За кошти, які були зібрані у НД. с. Малий Любінь на виставі "Лісова пісня", яка була благодійною, та за участі не байдужих людей, сім'ї Кринських придбали і передали теплий одяг для дітей, постіль, ковдри, необхідні продукти харчування, солодощі, дякуємо Усім небайдужим мешканцям громади, які підтримали таку ініціативу.

09:37 21.09.2021