ОСВІТА

Музей "Народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького»

Учні Коропузького НВК 8 червня  відвідали музей «Народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького» (Шевченківський гай).  Учні  ознайомились із культурою Бойківщини, Гуцульщини, Лемківщини в експозиціях та історіях рідного краю, його багатих звичаїв, традицій. День видався цікавим та насиченим позитивними емоціями.

10:26:32 10.06.2021

Річний план роботи школи як частина стратегії розвитку

Річний план роботи школи як частина стратегії розвитку Після розроблення стратегії розвитку школи перед директором постає важливе завдання – втілити її у життя. Заклад реалізує стратегію через систему планування, в основою якої — річний план роботи школи. Річний план дає змогу директорові ефективно організувати поточну діяльність закладу.

17:49:48 22.04.2021