Великолюбінська громада
Львівська область, Львівський район

Оголошення

Городоцька районна філія Львівського обласного центру зайнятості інформує

Чинним законодавством передбачена можливість укладання як трудових договорів, так і цивільно-правових угод про надання послуг чи виконання робіт. У чому ж різниця між трудовим та цивільно-правовим договором? Безперечно, офіційне оформлення трудових відносин є перевагою як для працівника так і для працедавця.  Предметом трудового договору є процес, який не передбачає будь-якого кінцевого результату. Предметом договору цивільно-правового характеру є кінцевий результат, тобто одна сторона зобов’язується на свій ризик виконати точно визначену роботу за завданням іншої сторони.

15:42:56 08.06.2021

Повідомлення про сесію

IX сесія Великолюбінської селищної ради Львівського району Львівської області IX скликання Відбудеться: 11 червня  16:00 год

10:57:31 07.06.2021

Городоцька районна філії Львівського обласного центру зайнятості інформує

20.05.2021 року Городоцькою РФ ЛОЦЗ проведено семінар для роботодавців району на тему: «Презентація послуг служби зайнятості», на якому були присутні представники ПОУ району, а саме: ТзОВ «БАУ Україна», Городоцька РСС, КНП «Городоцька ЦЛ», КПП Центр, ФОП Світенко Б.Є., ФОП Дідух Г.І., ФОП Галамай Д.В., Городоцьке РБТІ , ФОП Адаменко І.С., сервісний центр ПФУ у Городоцькому районі, Городоцьке відділення УВДРСС України у Львівській області. Директор Городоцької РФ ЛОЦЗ Вікторія Герасимчук наголосила, що основною метою діяльності служби зайнятості є сприяння громадянам у підборі підходящої роботи та надання роботодавцям послуг з добору працівників. Присутнім було презентовано нові підходи роботи служби зайнятості, діяльність консалтингового центру, он-лайн послуги служби зайнятості роботодавцям, окреслено особливості місцевого ринку праці тощо. Начальник відділу взаємодії з роботодавцями та рекрутингу Любов Брудна презентувала інститут консультанта роботодавця, послуги, що надаються клієнту №1 служби зайнятості роботодавцю та наголосила, що за кожним роботодавцем, який звертається до районної філії ЛОЦЗ, закріплюється фахівець, який є особистим консультантом роботодавця і зобов’язаний сприяти йому у вирішенні питань, що входять до компетенції служби зайнятості, роботодавці мають можливість створення «Електронного кабінету роботодавця», який зорієнтований на скорочення витрат часу для відвідування центру зайнятості та на підвищення рівня комфорту під час взаємодії зі службою зайнятості. Це надає можливість подати звітність в режимі он-лайн, перевірити реквізити підприємства, переглянути стан укомплектування заявлених вакансій, переглянути актуальні резюме шукачів роботи тощо. Фахівцями служби зайнятості було наголошено на важливості ведення соціально відповідального бізнесу.

16:55:34 27.05.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень