20 липня Міжнародний день шахів.

20 липня в усьому світі заведено відзначати Міжнародний день шахів. Святкують його як професійні шахісти, так і любителі інтелектуальної гри. Шахи - це одна з найдавніших інтелектуальних ігор. У неї можуть грати всі люди незалежно від нації, статі і соціального стану. Шахи розвивають логічне мислення і об'єднують людей. Всіх шахістів вітаємо з цим днем! Нехай кожен хід наблизить вас до перемоги, щоб у суперника не залишалося шансів, а у глядача перехоплювало подих від кожної гри! Бажаємо успіху і відмінних показників!

11:06:13 20.07.2021

Вітаємо всіх професіоналів  зі святом – Днем Бухгалтера!

Вітаємо всіх професіоналів  зі святом – Днем Бухгалтера! Бажаємо уважності, акуратності, прозорості та легкості в праці. Високих показників, стабільного кар'єрного росту та збільшення капіталу. Особистого щастя, перемог і успіхів!

11:00:42 16.07.2021

Важлива подія!

11 липня в с. Завидовичі завдяки всім не байдужим людям, відбулося перезавантаження футбольної історії села!

14:05:58 12.07.2021

Подяка всім хто спричинився до спорудження каплиці, окрема дяка за фінансовий вклад Ростиславу Мацелюху.

11 липня в с.Малий Любінь, що на Городоччинні, за участю Єпарха Стрийського УГКЦ Преосвященного Владики Тараса Сеньківа, активу Братства імені Блаженного Священномученика Омеляна Ковча та громадськості, відбулась спільна молитва та освячення каплиці пам'яті українського греко-католицького священика-місіонера, ісповідника, капелана УГА, громадського діяча, патріота, праведника України, покровителя душпастирів УГКЦ, Блаженного Священномученика Омеляна Ковча.

14:03:47 12.07.2021