A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великолюбінська громада
Львівська область, Львівський район

Інформує служба

Візити до сімей Великолюбінської громади, що перебувають у складних життєвих обставинах

18 серпня начальник служби у справах дітей Великолюбінської селищної ради С. Лисак, поліцейський офіцер громади СВГ ВП Львівського районного управління поліції ГУНП у Львівській області Р. Бурикін, староста сіл Коропуж, Романівка та Хишевичі,  спільно із фахівцем соціальної роботи Комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Городоцької міської ради та Л. Цап та психологом О. Тертека здійснили візити до сімей, які проживають на території Коропузького старостату, які перебувають у складних життєвих обставинах з метою виявлення та попередження вчинення насильства. З батьками проведено профілактичну бесіду та попереджено про відповідальність та належне виконання ними батьківських обов'язків. 

12:37:23 19.08.2022

Свято Миколая

Наперододні свята подарунки від св.Миколая отримали діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування , сім`ї які перебувають в складних життєвих обставинах , які проживають на території Великолюбінської  територіальної громади.

09:21:05 21.12.2021

Візити до сімей які проживають на території Великолюбінської громади, що перебувають у складних життєвих обставинах

7 грудня спеціаліст сектору служби у справах дітей Великолюбінської селищної ради С. Лисак, поліцейський офіцер громади СВГ ВП Львівського районного управління поліції ГУНП у Львівській області Р. Бурикін старший інспектор ювенальної превенції ЛРУП №2 ГУНП у Львівській області Р.Мазур спільно із фахівцем соціальної роботи Комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Городоцької міської ради Л. Цап здійснили візити до сімей які проживають на території Великолюбінської громади які перебувають у складних життєвих обставинах з метою виявлення та попередження вчинення  насильства. З батьками проведено профілактичну бесіду та попереджено про відповідальність та належне виконання ними батьківських обов'язків.

01:04:31 08.12.2021

Міжнародна акція «16 днів проти насильства»

В рамках Міжнародної акції «16 днів проти насильства», на виконання закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», реалізовуючи державну політику з питань попередження домашнього насильства та жорстокого поводження з дітьми в КУ «Центр надання соціальних послуг Городоцької міської ради» 6 груня 2021 року відбулося засідання «круглого столу» з питань консолідації зусиль суб’єктів соціальної роботи та шляхів вдосконалення методів протидії домашньому насильству в громаді Великолюбінськоїселищної ради, в якому взяли участь : Директор І. Дацко, начальник відділення соціальної роботи для сім’ї, дітей та молоді О. Шандра, фахівець із соціальної роботи М.Кадикало, фахівець із соціальної роботи Л.Цап психолог О.Тертекаспеціаліст відділу з питань соціального захисту населеняВеликолюбінської селищної ради, Н.Грициняк, спеціаліст сектору служби у справах дітей Великолюбінської селищної ради С.Лисак, старший інспектор Р. Мазур та інспектор О.Гевко сектору ювенальної превенції ЛРУП №2 ГУНП у Львівській області, поліцейський офіцер громади СВГ ВП Львіського РУП №2 ГУНП у Львівській області Р.Бурикін, начальник Городоцького бюро безоплатної правової допомоги І.Благута.

19:36:03 06.12.2021

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

9 листопада 2021 р. відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини на якій було розглянуто питання  про надання дозволу на укладення договору дарування  земельної ділянки та  житлового будинку в якому зареєстровані та проживають неповнолітні діти. 

12:05:53 09.11.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень