Інформує служба

З Днем батька!

Щорічно у третю неділю червня в більшості країн світу святкують День батька. І якщо День матері в Україні святкують вже досить давно, то День батька - офіційно тільки з 2019 року.

14:34:43 18.06.2021

Візити в сім'ї які опинилися в складних обставинах

9 червня спеціаліст сектору служби у справах дітей Великолюбінської селищної ради С. Лисак, поліцейський офіцер громади СВГ ВП Львівського районного управління поліції ГУНП у Львівській області Р. Бурикін спільно із фахівцем соціальної роботи Комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Городоцької міської ради Л. Цап здійснили візити до сімей які проживають на території Великолюбінської громади які перебувають у складних життєвих обставинах з метою виявлення та попередження вчинення насильства.

17:14:53 10.06.2021

Проведення круглого столу з нагоди Міжнародного дня захисту прав дітей

З метою забезпечення організації виконання Порядку взаємодії суб'єктів соціальної роботи із сім'ями  та особами, які опинилися у складних життєвих обставинах, сьогодні 1 червня було проведено  круглий стіл заступником з питань діяльності  виконавчого комітету П. Стахівом спільно з:

15:32:43 01.06.2021