Оголошення

Питання одноразового (спеціального) добровільного декларування, застосування РРО та права громадян на податкову знижку під час зустрічі з представниками бізнесу

14:20:56 20.12.2021

У Городоцькій ДПІ ГУ ДПС у Львівській області відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» щодо одноразового декларування активів фізичних осіб

14:19:42 20.12.2021

У Городоцькій ДПІ провели семінар на тему:                                  «Хто може скористатись одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням та хто не може бути декларантом?»

22:50:29 16.12.2021

Увага!

Великолюбінська селищна рада інформує про те, що у відповідності до Водного Кодексу України скид неочищених стічних вод (каналізаційних стоків) підприємствами, установами та організаціями, а також мешканцями населених пунктів у водні об’єкти, придорожні чи меліоративні канали заборонений, та є порушенням статті 44, 110 Водного Кодексу України.

22:34:30 16.12.2021