Подача Звіту є обов’язковою для водокористувачів

Відповідно до Порядку ведення державного обліку водокористування (далі - Порядок), затвердженого наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 16.03.2015 №78, зареєстровано в Міністерстві юстиції України від 03.04.2015 за №382/26827 (із змінами від 18.12.2020) водокористувачі підлягають державному обліку водокористування шляхом подання звіту про використання води за формою 2ТП-водгосп (річна) (далі - Звіт).

16:52:20 28.12.2021

Застосування РРО/ПРРО з 01 січня 2022 платниками єдиного податку другої-четвертої груп стане обов’язковим

Днями відбулась зустріч керівника Великолюбінської ТГ Йосифа Фабриги та начальника   Городоцької ДПІ ГУ ДПС у Львівській області Романа Миськіва, щодо активізації роз’яснювальної роботи щодо змін у законодавстві, якими встановлюються вимоги до застосування РРО. Начальник інспекції проінформував, про те що з 01 січня 2022 року значно розширюється коло суб’єктів господарювання (фізичних осіб-підприємців), які мають застосовувати реєстратори розрахункових операцій (далі - РРО) та/або програмні реєстратори розрахункових операцій (далі - ПРРО).

10:16:07 22.12.2021