Оголошення

Ви готові взяти кредит: що потрібно знати або як не потрапити в пастку «кредитних шахраїв»

Пандемія коронавірусу виявилась складним випробуванням для українського населення. Хтось перейшов на дистанційну роботу зі зменшенням заробітної плати, когось відсторонили від роботи, через відсутність щеплення від Covid-вірусу, а декого взагалі звільнили у зв’язку зі скороченням штату. Таке вкрай складне матеріальне становище, штовхає людей на необдумані фінансові дії та вчинки.

16:56:00 22.11.2021

Алгоритм подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації через Електронний кабінет під час проведення «круглого столу» у Городоцькій ДПІ

09:53:56 18.11.2021

Легалізація заробітної плати

Легалізація заробітної плати – це одне із першочергових завдань, що постає перед державою у роботі по боротьбі із тіньовою економікою.Заробітна плата, яка виплачується у «конвертах» – це лише тимчасове благо.

09:45:48 18.11.2021

Про розрахунок бази для нарахування збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування під час проведення «круглого столу» у Городоцькій ДПІ

09:33:33 16.11.2021

Сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Одноразове (спеціальне) добровільне декларування фізичними особами належних їм активів»