Городоцька ДПІ про послуги для платників податків

Надання якісних адміністративних послуг для платників податків – основний напрямок діяльності Городоцької ДПІ  Однією із основних функцій Городоцької ДПІ є сервісне обслуговування платників податків та надання адміністративних послуг. За січень - травень 2023 року Центром обслуговування платників Городоцької державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Львівській області надано 2717 адміністративних послуг.

16:03:54 07.06.2023

Городоцька ДПІ роз’яснює

Податківці Городоцької ДПІ під час зустрічі розповідають платникам про можливості електронних сервісів від ДПС  Фахівці Городоцької ДПІ розповіли платникам про можливості електронних сервісів від ДПС, зокрема «Електронного кабінету платника».

15:46:18 07.06.2023