Львівобленерго повідомляє!

22.03.2023 року на період з 09.30 год. по 17.00  год. у смт Великий Любінь за адресою вул. Львівська та вул. Січових Стрільців заплановані ремонтні роботи!

12:48:29 20.03.2023

Городоцькі податківці провели семінар для платників податків Городоцького району

У приміщенні Городоцької ДПІ відбувся семінар для платників податків Городоччини.          Спікерами заходу виступили фахівці Городоцької ДПІ: Світлана Семан, Ірина Соловій.

09:05:27 18.03.2023

Працівники Городоцької ДПІ інформують платників, про нюанси застосування РРО/ПРРО

Працівники Городоцької ДПІ провели зустріч із платниками податків, під час якої проінформували платників про особливості застосування РРО/ПРРО, зокрема за яких умов можна здійснювати роздрібний продаж товарів (крім підакцизних) на території міста чи села без застосування РРО/ПРРО. Податківці звернули увагу відвідувачів податкової інспекції, що застосування РРО/ПРРО стає обов’язковим за наявності хоча б однієї з таких умов:

09:59:52 15.03.2023