До відома мешканців громади!

У суботу, 08.04.2023р, Великолюбінською селищною радою спільно з громадою села Поріччя здійснено ліквідацію стихійного сміттєзвалища. Зібрані відходи передано спеціалізованій органіції ТОВ "ЕКОВЕЙ ВЕЙСТ МЕНЕДЖМЕН" для подальшого захопонення у спеціально відведеному місці. Об'єм зібраних відходів становив близько 30 м.куб.

10:51:34 10.04.2023

Деклараційна кампанія 2023 Доходи від надання майна в оренду підлягають декларуванню

Під час проведення зустрічі, начальник Городоцької ДПІ Роман Миськів зазначив, що громадяни, які здають в оренду житлову чи іншу нерухомість, а також рухоме майно, повинні задекларувати отримані від оренди доходи.

10:01:58 07.04.2023

Нові правила заповнення платіжок для сплати податків та ЄСВ діють з 1 квітня 2023 року

У Городоцькій ДПІ ГУ ДПС у Львівській області під час проведення зустрічі з платниками податків, податківці проінформували, що з метою врегулювання механізму сплати податків, зборів, платежів, єдиного внеску в умовах дії міжнародного стандарту ISO 31 березня 2023 року опубліковано в «Офіційному віснику» №32 Наказ Мінфіну від 22.03.2023 р. №148, яким затверджено Порядок заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції під час сплати (стягнення) податків, зборів, митних, інших платежів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, внесення авансових платежів (передоплати), грошової застави, а також у разі їх повернення.

09:58:19 07.04.2023

Сервіс «InfoTAX»: податкова служба доступна онлайн 24/7

Фахівці Городоцької ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформують, що завдяки сервісу податкової служби  «InfoTAX» платники податків мають можливість дистанційно отримувати інформацію  про себе, яка є в розпорядженні органу ДПС: стан розрахунків з бюджетом, реєстраційні та облікові дані, результати обробки документів, нагадування про необхідність подання звітності та сплати податків, виникнення податкового боргу, інформацію СЕА ПДВ тощо.

09:53:20 07.04.2023

До уваги мешканців Великолюбінської громади!

Увага: на Львівщині упродовж двох днів тестуватимуть систему оповіщення Тестування відбуватиметься 6 та 7 квітня з 10:00 до 13:00. Жителів області просять зберігати спокій. 🇺🇦

11:13:33 06.04.2023

Городоцька ДПІ: відповіли на запитання платників

У Городоцькій державній податковій інспекції проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» щодо подання податкової звітності та одноразового (спеціального) добровільного декларування. На запитання громадян відповідала ГДІ Городоцької ДПІ Світлана Семан.

11:43:09 27.03.2023