Коли дохід від продажу земельної ділянки не підлягає оподаткуванню ПДФО

Фахівці Городоцької ДПІ інформують.           Відповідно до п. п. 165.1.40 п. 165.1 ст. 165 розд. IV Податкового кодексу України (далі – ПКУ) до складу загального місячного (річного ) оподатковуваного доходу платника податку не включається сума доходу, отриманого таким платником податку внаслідок відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення, земельних часток (паїв) за нормами безоплатної передачі, визначеними ст. 121 Земельного кодексу України від 25 жовтня 2001 року № 2768-III із змінами та доповненнями (далі – Земельний кодекс) залежно від їх призначення, безпосередньо отриманих ним у власність у процесі приватизації.

14:00:39 04.11.2022

Як здійснюється програмування найменування товарів (послуг) через ПРРО?

На дане запитання начальником Городоцької ДПІ надано коментар-відповідь.             Програмування найменування товарів (послуг) через програмний реєстратор розрахункових операцій здійснюється оператором (касиром) самостійно шляхом додавання таких товарів за допомогою самого програмного забезпечення або за допомогою імпорту раніше підготованого переліку номенклатури, який формується для кожного програмного забезпечення у окремому форматі згідно з інструкцією, що додається до того ж архіву, що і програмне забезпечення.   Чи сплачують єдиний внесок за себе ФОП – платники ЄП у період воєнного стану в Україні?         Фахівці Городоцької ДПІ інформують.

10:35:53 01.11.2022

Податковий календар 31.10.2022

Фахівці Голодоцької ДПІ нагадують, що у понеділок, 31 жовтня 2022 року, завершується граничний термін сплати таких податків та зборів: рентної плати за вересень 2022 року за:

13:37:44 31.10.2022

До уваги мешканців Великолюбінської громади!

Великолюбінська селищна рада, в межах ініціативи, звертається до мешканців Великого Любіня з проханням про надання достовірної інформації на електронну адресу (lubin_velyky@ukr.net), що стосується заснування чи першої згадки про селище Великий Любінь.

13:30:56 31.10.2022

Закон №1914-ІХ: відображення у фіскальному чеку ставки та суми ПДВ при торгівлі тютюновими виробами

У приміщенні Городоцької ДПІ проведено «круглий стіл» з платниками податків.         Податківці повідомили, що у зв’язку з набранням чинності Закону України від 30 листопада 2021 року № 1914-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» з 01.01.2022 року змінено порядок оподаткування ПДВ для операцій з постачання тютюнових виробів, а саме: встановлюється окремий порядок визначення бази оподаткування на етапі першого постачання таких товарів їх виробниками та на етапі першого постачання таких товарів суб’єктами господарювання, які пов’язані відносинами контролю з такими виробниками, а також запроваджується пільговий режим оподаткування ПДВ (звільнення) на всіх наступних етапах постачання таких товарів.

16:00:22 26.10.2022

Городоцька ДПІ: тренінг – для платників

У Центрі обслуговування платників Городоцької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області відбулася зустріч (тренінг) працівників ЦОП Городоцької ДПІ з платниками податків, на якій роз’яснювали про одноразове (спеціальне) добровільне декларування, а також щодо новацій податкового законодавства. Довели до відома питання стимулювання розвитку цифрової економіки України, в тому числі  застосування РРО / ПРРО з 01.01.2022 року для платників єдиного податку 2-4 груп.

17:29:29 20.10.2022

Порядок подання одноразової добровільної декларації через вебпортал ДПС

Фахівці Городоцької ДПІ провели тренінг для платників податків щодо роз”яснення добровільного декларування. Податківці зазначили, що відповідно до абзацу першого п. 6 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI, декларант, який має намір скористатися одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням щодо належних йому активів фізичної особи, протягом визначеного підрозд. 9 прим. 4 розд. XX ПКУ періоду одноразового (спеціального) добровільного декларування (з 01.09.2021 до 01.09.2022) має право добровільно подати до контролюючого органу одноразову (спеціальну) добровільну декларацію (далі – Декларація) в порядку та за формою, встановленими центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику. Форма Декларації та Порядок подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації затверджені наказом Міністерства фінансів України від 02.08.2021 № 439.

17:25:08 20.10.2022